Jap banesen me qira per pushim veror-KORRIK

| Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 18.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira vetem per KORRIK banesen ne qender te Prishtines (500 metra nga sheshi “Nena Tereza”.Banesa eshte e renovuar ,mobluar dhe ka parking per veture

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 9 =