jap dhome me qera

Publikuar: Maj 17, 2013 3:11 pm | Nga: kujto | Tel.: 049 20 14 79

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap me qera nje dh0m te m0biIjuar me banj0 dhe kuzhin
jap me qera nje dh0m te m0biIjuar me kuzhin dhe banj0 ka vend me shti edhe kerrin ne 0b0r qmimi 2000 eur0 per nje vit me te gjitha shpenzimet gjindemi mbrapa hipermarketit GRETA-1 NE PEJEJU MIRE PRES

Vendndodhja: peje
Telefoni: 386 49 20 14 79
E-mail: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39