Jap katin e shtepise me qira

Publikuar: Nëntor 7, 2014 11:40 am | Nga: valbona | Çmimi: 150 | Tel.: 045341846

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshouj katin e shtepise me qira ne lagjen e spitalit afer super vives . Kati eshte 100m2 dhe ka kuzhine, sallon, dhome gjumi koridor banjo shpajz. ka gjitheashtu podrum dhe vend per parkimin e vetures. Shtepia eshte e mobiluar dhe cmimi eshte 150 euro. Nr kontaktues 045 341 846

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39