Jap katin e shtepise me qira

Emri Kontaktues: vale | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 341 846 | Data e Publikimit: 09.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj katin e shtepise me qira ne lagjen e spitalit afer super vives kati eshte afro 100m2 dhe ka sallon kuzhine dhome gjumi banjo shpajz koridor te gjere gjitheashtu ka vend per parkimin e vetures dhe bodrum. Eshte e mobilur dhe qmimi eshte 150euro. Te interesuarit le te lajmrohen ne 045 341 846

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 0 =