Jap katin e shtepise me qira

Publikuar: Shtator 27, 2014 8:40 pm | Nga: valbona | Tel.: 044926513 045341846

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira katin e shtepise i cili ka 100 m2 dhe ka sallon kuzhine banjo koridor dhome gjumi ballkon, bodrum dhe vend per parkimin e vetures Kati eshte i mobiluar. Per familjare dhe studente (F) qmimi per familjar 160 euro ndersa per studente eshte 40 euro shtrati te interesuarit le te lajmrohen ne: 045 341 846

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39