Jap me qera

Emri Kontaktues: Egzon | Çmimi: 230€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 798335 / 049 578020 | Data e Publikimit: 25.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qera banese ne Prishtine afer shkolles ish Teknika te minimarket TONI. Banesa eshte e mobiluar ka nje dhome te fjetjes sallon, kuzhin, koridor dhe banjo.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 6 =