Jap me qera

Emri Kontaktues: B | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 124 547 | Data e Publikimit: 10.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qera ne qender te Prishtines te “Tre sheshirat” Banesa eshte 2 dhomeshe dhe komplet e rregulluar komform standarteve.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 7 =