jap me qera banesaen ne lagjen dardani afer Santes ne Prishtine

Emri Kontaktues: Izet | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044507017 | Data e Publikimit: 27.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e mobiluar. Banesa eshte e lire nga 1 Qershori.
Banesa ka 2 dhoma , kuzhine dhe balkon.
Banesa mund te shiqohet qdo dite.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =