Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana

Emri Kontaktues: Hysen | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044934793 | Data e Publikimit: 01.10.2018

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana”,(afër restoranit Mozart), kati i pestë. Ka dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë dhe tarracë. Oferta vlen për familje ose çifte me qëndrim të gjatë. Nuk perfshihet në çmim rryma, uji dhe mbeturinat. Interneti në dispozicion sipas marrëveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 0 =