Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana

Publikuar: Tetor 1, 2018 4:59 pm | Nga: Hysen | Çmimi: 250 | Tel.: 044934793

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana”,(afër restoranit Mozart), kati i pestë. Ka dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë dhe tarracë. Oferta vlen për familje ose çifte me qëndrim të gjatë. Nuk perfshihet në çmim rryma, uji dhe mbeturinat. Interneti në dispozicion sipas marrëveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39