Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Ulpianë

Emri Kontaktues: Hysen Xhema | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044934793 | Data e Publikimit: 13.05.2014

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Ulpianë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana”,(afër restoranit Mozart), kati i pestë. Ka dhomë dite, kuzhinë, (me rezervuar uji ), dy dhoma gjumi, banjë dhe tarracë. Oferta vlen për familje ose çifte me qëndrim të gjatë. Nuk perfshihet në çmim rryma, uji dhe mbeturinat. Interneti në dispozicion sipas marrëveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 8 =