jap me qera banesen

Emri Kontaktues: dina | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 30.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jap me qera banesen ne Lakrishte hyrja 3 kati 10 ashensoret 2 non-stop,ka gjithsej 72m2 sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkonet dhe i posedon kushtet per banim,na kontaktoni ne nr.044/145-188,044/807-785,038/233-100,017/656-886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 5 =