jap me qera banesen

Emri Kontaktues: merdine | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 06.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,ka gjithsej 72m2 dhe i posedon kushtet per banim.Pra nje sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo,ballkonet dhe 2 lifta.Na kont.044/807785,044145188,038233100

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 5 =