JAP ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Emri Kontaktues: Nusret | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/184-661 | Data e Publikimit: 03.08.2014

JAP ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES JAP ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES JAP ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES JAP ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qera banesen 82 m2 në qendër të Prishtinës në lagjen “Dardania” perball shkollës fillore “Dardania” në Prishtinë.Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi,posedon Tv,rrjetin kabllor digital-internet,nxemje qendrore etj.Preferohet per ndërkombëtar dhe qift familjar.Kontakt:044/184-661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 4 =