Jap me qera dyqane ne Durres/ Golem/ plazh

Publikuar: Mars 22, 2015 11:54 am | Nga: Hotel IRDI | Tel.: 0692288199

Jap me qera dyqane ne Durres/ Golem/ plazh Jap me qera dyqane ne Durres/ Golem/ plazh Jap me qera dyqane ne Durres/ Golem/ plazh Jap me qera dyqane ne Durres/ Golem/ plazh

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Zona/Rruga : Plazhi Golem

Jap me qera dyqan 100m2. 5 vite ka qene me qera casino. Aktualisht eshte i lire. Ndodhet buze rruges kryesore 20m larg detit.

Adresa: Rruga “Detit” 30m larg policise dhe rrethrrotullimit Golem plazh.
Nr. tel. 0692288199

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39