jap me qira banes te qendra tregtare ne prishtine

Emri Kontaktues: agjencioni prishtina | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 498 514 | Data e Publikimit: 29.03.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne bregun e diellit afer qendres tregtare ne katin e 1, banesa posedon 3 dhom dhe leshohet vetem per familjar.

agjencioni prishtina: 044 498 514
facebook: agjencioni prishtina

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 6 =