Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves

Publikuar: Tetor 3, 2015 10:44 pm | Nga: Artan | Tel.: 045564515

Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e mobiluar e gatshme per banim, ndodhet perball PetrolCompany ne hyrje te Fushe Kosoves. banesa ka dy dhoma, gjithsej 64 m2. ne chmim hyn edhe mirembajtja e hyrjes si dhe rryma dhe lifti.
Per me teper mund ta shihni ne foto.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39