Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves

Publikuar: Janar 28, 2016 10:53 pm | Nga: Artan | Çmimi: 230 | Tel.: 045564515

Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. Ka 80 m2 dhe eshte ne katin e katert. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. per me teper shikone ne foto. nw chmim hyn edhe mirembajtja e hyrjes dhe lifti, ndersa kerkoj depo prej 150 euro te cilat ne fund ju kthehen.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39