JAP ME QIRA LOKALIN AFARIST 115 m2 NE PRISHTIN TE PARKU

Publikuar: Shtator 10, 2015 11:58 am | Nga: Alban Lepia | Çmimi: 380 | Tel.: +377 44 843 926 wi-fi

JAP ME QIRA LOKALIN AFARIST 115  m2 NE PRISHTIN TE PARKU

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira lokalin afarist 115 m2 ne Prishtine te parku, pran Bustit “Isa Kastrati”. Lokali gjendet ne katin e 2, ka hapsiren e pershtatshme per ushtrimin e veprimtarive te ndryshme afariste, ka banjon dhe kuzhinen te paisur me te gjitha paisjet, ka uje dhe nxemje 24h, e paisur me kamera dhe alarm.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39