jap nje dhome me qera ne peje

Publikuar: Dhjetor 17, 2013 4:52 pm | Nga: tini | Tel.: 049201418

jap nje dhome me qera ne peje jap nje dhome me qera ne peje jap nje dhome me qera ne peje jap nje dhome me qera ne peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

pershendetje jap me qera nje dhom te mobiljuar me kuzhin dhe banjo gjindemi mbrapa marketit GRETA -1 ne peje qmimi 500 euro per 3 muaj me te gjitha shpenzimet ju mirepres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39