Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin

Emri Kontaktues: Arsim Krasniqi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +41794558671 | Data e Publikimit: 12.09.2014

Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka ne perdhes: garage, lokal teknik, podrum me maqinen e lamjes dhe sistemi i nxemjes me rryme/ ne Katin e pare jan : Salloni, kuzhina me shpajz e Ballkon, 2 dhoma gjumi dhe Banjo. Jashta oborri i gjelbruem .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 0 =