Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin

Publikuar: Shtator 12, 2014 5:28 pm | Nga: Arsim Krasniqi | Tel.: +41794558671

Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin Jap shtepi me qera ne Mat ish lagja e Spitalit, Prishtin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka ne perdhes: garage, lokal teknik, podrum me maqinen e lamjes dhe sistemi i nxemjes me rryme/ ne Katin e pare jan : Salloni, kuzhina me shpajz e Ballkon, 2 dhoma gjumi dhe Banjo. Jashta oborri i gjelbruem .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39