Jemi çift kerkojmë një femer për treshe,çiftet mund te lajmerohen me foto

Publikuar: Gusht 11, 2015 9:03 pm | Nga: Petrit | Tel.: +491575575411

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jemi çift kerkojmë një femër për treshe,çiftet mund te lajmerohen me foto dhe pershkrim te detajuar.Ne jemi çift 40 vjeqar(m) ndersa gruaja 35vjeqare shumë e bukur.Nuk kerkojm meshkuj dhe qifte jo reale.dergo sms ne +491575575411

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39