Jep banesen me qira 33 m Ne Peje

Emri Kontaktues: Genci | Çmimi: 000€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049202256

Banesa eshte te Stacioni i autobuzave ne Peje te “Greta market” eshte nje Dhomshe ka banjo,koridor dhe mini kuzhin..

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 6 =