Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin-shtoj me qira

Publikuar: Gusht 1, 2014 6:10 pm | Nga: [email protected] | Çmimi: 40

Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin-shtoj me qira Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin-shtoj me qira Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin-shtoj me qira Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin-shtoj me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershendetje

Jepen 4 Apartementa te ri ne Ulqin Shtoj me qira.

Ndertimi ri

vendi shume i qet ,taman per nje pushime te rahatshem dhe me knaqesine me familje,

e kini 1100 metra derej ne plazhenma te afert, e 1500 metra derej ne copa cabana.

300 metra larg kini vetesherbime..restauranta,piceri…
autolarje,e shume tjer.

cdo Apartement i ka 35 qm. me 2 kerveta dhe 1 kervet damas.,dhe klime,
nje shefonjer ,balkon,Banjo,Wc..dush.. dhe cdo Apartement e ka nje kuxhine te vegjel me nje rashaf me 2 ploqa per me gatu ushqimin…dhe nje frigorifer.
ka parking

per ma shume fotografija klikone ne faqen e facebukut

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006614777748

per te interesuarit ju lutem me thirr ne numra te poshtme.

numri per rezervim esht

Ulqin +38269430552

Gjermani +49151 51726270

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39