jepen dy banesa me qera

Emri Kontaktues: vasfi | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: o44 144950

jepen me qera 2 banesa,80m2 dhe 95m2 per studente ose familjare.
banesat jane te mobiluara pjeserisht por sipas kerkeses mund te plotesohen.
banesat jane te reja,jane tredhomeshe ,ne katin e pare,me izolim te mire.
adresa rruga Lord Bajron,afer univerzitetit iliria,prapa hotel AFa,Aktash

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =