Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball

Publikuar: Nëntor 16, 2017 1:18 am | Nga: Agush Shaqiri | Çmimi: 180 | Lagjja: Dardani II | Tel.: +41 76 440 98 88 | Etiketat:

Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jipet Banesa me Qira per ballé Fakultetit AAB ose Company Petroll ne F.Kosové. Banesa eshte e Mobiluar me te gjitha Kushtet, ka dhom dite me Kuzhin, dhom gjumi dhe Ballkon. Ne Konsiderat vijen Familjar ose cifte te cilet jan te Punsuar, Banesa ka Cmimin 180 Euro ne muaj te percjell me nje Akonto e cila eshte e Obligueshme, cmimi s`eshte i diskutueshem. dhe Banesa eshte e li qe nga 01.April 2018
Te gjith te Interesuarit mund te marin informata per mes adresses se Posht shkruar:

[email protected]
+41 76 440 98 88

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39