Jipet banesa me qira

Emri Kontaktues: neziri | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 158808 | Data e Publikimit: 03.12.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne adresen: Rr. Eqrem Qabej, Lam. VI, Hyrja 4, Nr. 1 (perballe Fakultetit Filologjik) ne Prishtine. Banesa eshte e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme edhe per zyre pune. Ka dy dhoma, banjon, korridorin, shpajzin dhe teracen me plato te madhe. Eshte e lidhur me rrjetin e ngrohjes qendrore te Termokosit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 6 =