Jipet banesa me qira

Publikuar: Dhjetor 3, 2017 6:40 pm | Nga: neziri | Tel.: 044 158808

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne adresen: Rr. Eqrem Qabej, Lam. VI, Hyrja 4, Nr. 1 (perballe Fakultetit Filologjik) ne Prishtine. Banesa eshte e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme edhe per zyre pune. Ka dy dhoma, banjon, korridorin, shpajzin dhe teracen me plato te madhe. Eshte e lidhur me rrjetin e ngrohjes qendrore te Termokosit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39