JONI-PARKET 044 164 047

Emri Kontaktues: Jon | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 164 047 | Data e Publikimit: 23.10.2014

JONI-PARKET 044 164 047 JONI-PARKET 044 164 047 JONI-PARKET 044 164 047 JONI-PARKET 044 164 047

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e:
Parketit dhe Grryerjen e tyre.
Laminatit si dhe Riparimin e tyre.
Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +377 44 164 047

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =