JONI-PARKET-PLLAKA

Emri Kontaktues: Jon | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044164047 | Data e Publikimit: 10.11.2014

JONI-PARKET-PLLAKA JONI-PARKET-PLLAKA JONI-PARKET-PLLAKA JONI-PARKET-PLLAKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e:
Parketit dhe Grryerjen e tyre.
Laminatit si dhe Riparimin e tyre.
Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat.
Punojm te gjitha llojet e: Pllakave.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +377 44 164 047

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 9 =