JONI-PARKET

Emri Kontaktues: Jon | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 164 047 | Data e Publikimit: 26.08.2014

JONI-PARKET JONI-PARKET JONI-PARKET JONI-PARKET

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e;
Parketit dhe Grryerjen.
Laminatit si dhe riparimin e tyre,
Shkalleve.
Kontakti;
Tel: 044 164 047
Viber: +4176 241 24 80

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues




Spam Test: 0 + 0 =