Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull

Publikuar: Shkurt 10, 2016 7:17 pm | Nga: ibrahim rustemi | Çmimi: 10000 | Tel.: 00381638286419

Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kaldaja per nxemje te hapsirave te mdhaja dhe industriale me avull. kaldajat jane me qymyr, pelet, gaz dhe mazot

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39