KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!

Publikuar: Gusht 16, 2015 7:02 pm | Nga: BAJRAM | Çmimi: 450 | Tel.: 044272943

KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!! KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!! KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!! KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kamine per nxemje qendrore, me lende djegse dru apo qymyr.
Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike.
Eshte perdorur vetem 3 sezona dhe punon pa asnje problem.
Ka dhe furre per pjekje.
I liron 20 kW ne radiatora kurse 6 kW ne vetvete.
Shes urgjent, dhe pres bleres serioz.
Mund te kontaktoni ne cdo kohe ne numrin: 044 272 943

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39