Kamion Mercedes Benz Actros 1831

Emri Kontaktues: Xhafer | Qyteti: Therandë | Telefoni: 044238240 | Data e Publikimit: 09.08.2010

Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

tet Kamioni Mercedes-Benz Actros 1831 Modeli 950,03 ngjyr Hiri , 2 Dyer , 2ulse , Pesha e lejuar bartse 10ton , Viti i prodhimit 26/06/1997 qe 30 dit Ka ardhur nga Zvicrra eshte i doganuar i regjistruar bejm edhe ndrrim me banes dhe lokal ne qytetin e Prishtines dhe te Prizrenit për me shum informacjon kontaktoni numrin e telefonit 044238240

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 9 =