Kamion Mercedes Benz Actros 1831

Publikuar: Gusht 9, 2010 9:28 am | Nga: Xhafer | Tel.: 044238240

Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831 Kamion Mercedes Benz Actros 1831

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

tet Kamioni Mercedes-Benz Actros 1831 Modeli 950,03 ngjyr Hiri , 2 Dyer , 2ulse , Pesha e lejuar bartse 10ton , Viti i prodhimit 26/06/1997 qe 30 dit Ka ardhur nga Zvicrra eshte i doganuar i regjistruar bejm edhe ndrrim me banes dhe lokal ne qytetin e Prishtines dhe te Prizrenit për me shum informacjon kontaktoni numrin e telefonit 044238240

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39