KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT

Publikuar: Shtator 6, 2014 7:46 pm | Nga: Elfedon | Çmimi: 2587

KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT
Iu ftojmë që të bëheni pjesë e sistemit të ri të emigrimit “Express Entry”, aplikimi fillon nga 01.09.2014 dhe përfundon më: 24.12.2014, gjithashtu iu njoftojmë se përzgjedhja bëhet në vitin 2015. Ne iu mundësojmë që të aplikoni nga shtëpia juaj përmes internetit në portalin tonë: www.promokos.travel

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39