KENI NEVOJË PËR ASISTENCË FINANCIARE, OSE JU

Publikuar: Mars 2, 2018 7:21 am | Nga: orywitsaanpvt141 | Çmimi: 6767 | Tel.: 8095967610

KENI NEVOJË PËR ASISTENCË FINANCIARE, OSE JU KENI NEVOJË PËR ASISTENCË FINANCIARE, OSE JU

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

A jeni të frustruar në jetë? mendon se gjithçka është e humbur? Asnjë shpresë nga asnjë ku? E pra unë kam një lajm të mirë për ju të gjithë sot, është një privilegj që të takoni personin e duhur. Unë jam një njeri i mirënjohur që të gjithë e dinë që unë jam. Unë vetë, unë jam huadhënës i parave i ndihmoj financiarisht njerëzit, sepse mendoj se mjaft nga të gjitha këto falimentime dhe cilësimet që dëgjoj. Unë dua të provojë veten time për të gjithë atje. Jo të gjithë janë të barabartë.
Vetëm na dërgoni të dhënat tuaja personale: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39