kerkohen puntor sezonal per pune ne ulqin

Publikuar: Mars 30, 2017 8:32 pm | Nga: oki | Tel.: 049422979

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkohen mbi 100 puntor dhe puntore per pune ne hotele restorante dhe kafiteri ne Ulqin pune sezonale fjetja dhe ushqimi i garantuar pagesa nga 400 deri ne 1000 euro kerkohen kamarjera shankista kuzhinjera skarista picamena pastruese sobarica etj info ne viber ne 049422979 Se shpejti edhe trajnimi per kamarjer dhe shankista ne peje mbas trajnimit leshohen certifikatat ku te gjithe antaret tane me keto certifikata e kan nga nje vend pune ne peje,ulqin gjermani, zvicer ose suedi kete e keni si dhurat nga ne kjo vlen per antar qe paisen me kete certifikate. ju mirepresim ne peje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39