Kërkohen shtëpi me qera në vlorë

Publikuar: Maj 20, 2018 12:26 am | Nga: Colombo Albania Agency | Çmimi: 001 | Tel.: +355695278133

Kërkohen shtëpi me qera në vlorë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Colombo Albania Agency
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Shtëpi private dhe apartamente në pallat.
Kërkohen të mobiluara dhe bosh të jenë garsoniere 1+1 dhe 2+1
Të jenë në qytetin e vlorës.
Pronarët e objekteve të banimit nuk do të paguajnë asnjë detyrim ndaj
agjensis për menaxhimin e pronave të tyre.
Besimi juaj në agjensin tonë kthehet në siguri për pronën tuaj.
+355695278133 [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39