Kerkohet banese 2 dhomeshe

Publikuar: Gusht 27, 2014 8:06 pm | Nga: rinor a. | Tel.: 045840067

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jemi 3 student te mjekesise
Kerkojme banese dydhomeshe ,mundesisht afer QKUK apo konvikteve.
CMIMI nuk duhet te kaperceje 190 euro dhe oferta duhet te kete keto kushte:
Qeradhenes serioz, minimumi te kete kushte minimale te jeteses, te jete deri 190 euro,te jete ne lokacionim e propozuar.
2 vite kemi nderruar 3 banesa dhe me asnjeren nuk kemi pasur probleme
Ne ofrojme pagesen e caktuar ne diten e caktuar te muajit,banesa nuk do keqperdoret ,por do perdoret vetem si vend mesimi,pagesen e sherbimeve shtese( rryme,uje,mbeturina)me kohe.Banesa juaj ne diten e daljes sone do jete ne te njejtin nivel ashtu siq e kemi marrur.
OFERTUESI I PARE QE DO PARAQITET DHE I PLOTESON KETO KUSHTE ,DO PRANOHET MENJEHERE.
Mirudegjofshim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39