Kerkoj 2 mashqi

Publikuar: Prill 16, 2016 3:46 am | Nga: Elsa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Une Jam 1 Femen jetoj ne Ch Basell 32 vjeqe dhe kerkoj ME 2 mashqi sex Te Provoj , ju duhet te jeni Te Edukuar jo si Do qe Jan si Kafsh Se un nuk du to bej ketu ofendime thjesht dua tju tregoj ME Koh . un Do Te vij ne Filllim Majit ne Kosove pushim keshtu qe Ju qe jetoni ne Kosove muni te keni interese , pamja juaj dhe pastertia esht per mua shum ME Rendesi
Moshe pranoj dej 40 vjeq ju pres .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39