Kerkoj 4 Call Agent

Publikuar: Maj 22, 2015 7:14 am | Nga: Suisse Call | Çmimi: 400

Kerkoj 4 Call Agent

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Suisse Call

Shpall konkurs për 4 vendet e reja të punës në pozitën:

Call Agenta

Kompania Suisse Call, kërkon punëtor/e me njohje të mirë të Gjuhës Gjermane në shkrim dhe të folur dhe përvojë pune me sigurime shëndetësore.

Paga: Paga e Agjentave, caktohen me Termine.

Paga shumë e knaqshme.

Te Interesuarit mund të dërgojnë CV-në, në email adressen:
[email protected]

Konkursi është i hapur deri me Daten: 04.06.2015

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39