Kerkoj Banes me Qira

Emri Kontaktues: Florim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044773200

Kerkoj banes me qira per periudhe afatgjate (jemi një qift qe do banojme, dy persona). Banesa duhet te kete nje dhome gjumi, kuzhin-sallon, banjo, korridor dhe teras (te jete e mobiluar me te gjitha pajisjet perciellse). ÇMIMI TE JETE I ARSYESHËM….

OSE

Gasonjere (te jete e mobiluar me te gjitha pajisjet perciellse). ÇMIMI TE JETE I ARSYESHËM….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 5 =