Kërkoj banes njedhomshe me qera

Publikuar: Qershor 4, 2010 10:04 am | Nga: valbona

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jemi çift dhe kerkojm banes nje dhomshe me qera. Banesa na duhet qe nga dt.01.08.2010 dhe koha e shfrytzimit eshte minimumi 1 vjet. Lagjet e preferuara jan Bregu i Diellit, Dardania, Ulpiana, te Slloveina Sporti, si dhe Mahalla e Muhagjereve. Nr. Kontakt. 044371719 dhe 049371719.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39