Kerkoj banese me qera per kohe te caktuar

Emri Kontaktues: Musli Bajraktari | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Qender, Dardani, Aktash. | Telefoni: 0031640855915 | Data e Publikimit: 02.06.2013

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj banese me qera ne Prishtine per kohe te caktuar prej 21 korrikut deri me 20 gusht. Banesa te kete se paku dy dhoma gjumi dhe te jete e mobiluar. Jemi familjar. Lagjet e preferuara qender, prapa teatrit, Ulpiane, Dardani

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =