Kerkoj banese me qira

Publikuar: Maj 16, 2010 10:15 pm | Nga: Edi | Çmimi: 300 | Tel.: 044230434

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne nje qift, kerkojme nje banese me qira ne Prishtine. Banesa te jete e mobiluar dhe te kete uje te nxehte. Gjithashtu banesa te jete e paster qe te mund te jetohet ne te. Kjo banesse na duhet pergjate pushimit tone prej fillimit te qershorit deri ne fund te korrikut apo gushtit. Mund te kontaktoni permes telefonave 044-230-434 ose 049-447-910. Nuk ka rendesi se sa e madhe eshte banesa apo eshte edhe pjese e shtepise me hyrje te vecante.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39