Kerkoj Bashkebanuese Femer

Emri Kontaktues: Lena | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045354705 ose 045406978 | Data e Publikimit: 31.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj urgjentisht nje bashkebanuese femer. bansa gjenden afer parkut te qytetit,. ka kushte te mira per banin ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, ka TV dhe Wi-Fi…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 6 =