Kerkoj Bashkebanuse(femra)

Emri Kontaktues: lena | Çmimi: 60€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045618611 | Data e Publikimit: 25.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet tek extrem pizza kati i 2 ose mbrapa biblotekes komtare banesa ka 3 dhoma dhe ka gjitha kushtet adekuate per banim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 4 =