KERKOJ GRUA PER MARTES

Publikuar: Tetor 14, 2015 3:06 pm | Nga: ilir | Çmimi: 00 | Tel.: 377448

KERKOJ GRUA PER MARTES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj grua per martes. Munden te lajmrohen edhe personat te cilet kan lidhje dhe rrethana per martesat e personave.Mosha e gruas munet te jet deri ne moshen 35 vjeqare. Dhe mund te jet gruaja edhe nga shqiperia. Nese ofrohet msiti te gjithat shpenzimet jan tonat.
Per inf. lajmrohuni ne ket adres…[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39