kerkoj femer

Emri Kontaktues: anafobia | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 13.06.2014

kerkoj femer

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj femer rreth moshesh 18-32 vjeqare. qe kerkon knaqsi. jo lidhje . ne kontakto permes email. vetem.
jam 28 veqar mashkull, firgur sportive.jam i shendosh dhe higjjena eshte ne max.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 0 =