Kerkoj |Femer

Emri Kontaktues: Eni | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 01.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje femer ose vajze studente per nje lidhje intime sekrete, me mbeshtetje financiare.
Kerkesat: duhet te jete e paster dhe te kete dukje te mire.
Mosha 20-40 vjet.
Prishtine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 7 =