kerkoj femer 25-40 vjeqe….

Emri Kontaktues: urbani | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 15.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje femer te bukur ose grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri sekrete dhe intime thjeshte per tu kenaq.Ka shperblim per kenaqsin qe me ofron,jam biznesmen me kushte te mira…. Diskrecioni kerkohet ne maksimum. Nr. i telefonit jua jap pasi te me keni kontaktuar me mesazh. Ju lutem vetem serioze.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 8 =