Kerkoj femer

Publikuar: Qershor 17, 2018 7:37 am | Nga: Akili | Çmimi: 10

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershendetje jam ne kerkim te nje femre e cila eshte e gatshme te provoje eksperienca sexuale te paharruara. Kryesisht jam i interesuara per femrat te cilat jan te ndara nga bashkeshortet apo edhe studentet per te cilat nuk kemi pretendime reciproke vetem pos sexit. Une jetoje ne diaspor dhe shpesh vij ne kosove po kam nevoje te kem nje per marredhenie sexuale. Jam i gatshem te ndihmoje financiarisht nese me jepet mundesia me dal me dike.
Une jam 31 vjeq i gjat 182 cm 85 kg zeshkan. Nese ka ndonje te interesuar ju lutem me shkruank ne adresen elektronike [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39